منتخب ها

قوانین و مقررات سایت

بند 1: از شما خواهشمنیدم قبل از خرید یا استفاده از فروشگاه آرمان محاسبات، قوانین و مقررات سایت را به طور کامل مطالعه کنید زیرا که مشاوره مالیاتی یا هر گونه استفاده شما از این سایت بدین معنا است که شما قوانین ذکر شده در این صفحه را پذیرفته و رعایت می کنید.

بند 2: شرکت آرمان محاسبات تنها در یک آموزشگاه آنلاین حسابداری خلاصه نشده و خدمات حسابرسی، دادرسی و امور مالیاتی را نیز ارائه می دهد.

بند 3: برای استفاده کامل از خدمات اولین قدم ثبت نام در وبسایت آرمان محاسبات می باشد. در حین انجام فرآیند ثبت نام از شما خواسته می شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را مانند شماره تلفن را وارد نمایید، همچنین با عضویت در سایت شما متعهد می شوید که تمایی اطلاعاتی که در اختیار فروشگاه آرمان محاسبات گذاشته اید صحیح و دقیق بوده و قوانین سایت ما را مطالعه و پذیرفته اید.

بند 4: کاربران و دانشجویانی که در سایت آرمان محاسبات عضو می شوند بخاطر داشته باشند که شما مسئول حفاطت از رمز عبور خود هستید، همچنین هرگونه سو استفاده یا سرقت از حساب کاربری با اطلاعات ثبت نامی شما توسط فرد دیگر به عهده خود شخص بوده و وبسایت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بند 5: شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات و یا آموزش های وبسایت آرمان محاسبات باید هزینه تعیین شده آن را بپردازید. پرداخت هزینه خرید محصول میتواند از طریق یکی از درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت یا کارت به کارت (نیاز به هماهنگی با بخش پشتیبانی وبسایت) صورت بگیرد.

بند 6: شرکت آرمان محاسبات تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت نظیر نام کسب و کار، نام حقوقی، نام و آدرس سایت، علامت اختصاری و … را برای خود محفوظ می داند و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق استفاده و کپی را نخواهد داشت. استفاده از مطالب آموزشی رایگان وبسایت با ذکر منبع موردی ندارد.

بند 7: شرکت آرمان محاسبات این حق را دارد که بدون اطلاع رسانی قبلی قیمت ها را تغییر دهد و در این مورد هیچ گونه مسئولیتی در برابر دانش پذیران و کاربران نخواهد داشت. لذا مشتری باید حتما قبل از خرید استعلام قیمت گرفته باشد زیرا ممکن است قیمت حتی بعد از ثبت سفارش مشتری تغییر کرده و وبسایت مابه تفاوت آنرا از مشتری درخواست کند.

بند 8: ممکن است در این وبسایت از لینک هایی استفاده شود که شما را به سایت دیگر ارجاع دهد. این شرکت هیچ گونه مسئولیتب در قبال این سایت ها نداشته و هرگونه خسارت و ضرری که به کاربر توسط این سایت ها انجام شود، به عهده خود کاربر می باشد.

بند 9: دانش پذیران و کاربرانی که از خدمات وبسایت آرمان محاسبات استفاده می کنند، میتوانند شکایت خود را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارند. پاسخ شکایات شما ممکن است به صورت ایمیل و یا تماس با شما انجام بگیرد پس وظیفه چک کردن صندوق الکترونیکی (ایمیل) از سمت شما برای حل و فصل شکایت، به عهده مشتری می باشد.

بند 10: ساعات کاری و پشتیبانی وبسایت آرمان محاسبات از شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح الی 18 شب بوده و در روز های پنجشنبه از 9 صبح الی 14 ظهر می باشد. لازم به ذکر است که به علت شیوع ویروس کرونا ممکن است ساعات پاسخگویی و پشتیبانی دستخوش تغییرات شود.

بند 11: تمامی دوره های آموزشی برگزار شده توسط وبسایت آرمان محاسبات به دانش پذیران معتبر بوده و با بهترین اساتید با سابقه و شناخته در سطح کشور انجام می پذیرد.

بند 12: شرکت آرمان محاسبات ممکن است در آینده بنا به صلاح خود هریک از قوانین فوق را ویرایش یا بروز رسانی کند.